Giganta Power BH

(a'Lee Spring Power x Cantos x Corleone)

De Westfaalse hengst a’Lee Spring Power,een hengst met een zeer fraai exterieur en veel springvermogen is de vader van Giganta Power BH. De hengst is daarbij ook nog eens fantastisch gefokt. Vader is de invloedrijke Argentinus en de nationaal springende moeder is van de Clinton zoon en springgigant Cornet Obolensky. Al deze positieve zaken zijn een prima begin voor de fokkerij.

Moeder Wiantos is, zoals de naam al doet vermoeden van de hengst Cantos, een zoon van Contender die een bijzonder positieve bijdrage levert aan de fokkerij van springpaarden. Ook heeft Cantos bewezen niet alleen prima springpaarden te leveren, maar er zelf ook een te zijn. Grootmoeder Ofarim deed een EPTM test en kreeg als spring paard een 7,5. Ze is van Corleone, en voert daardoor het overbekende en graag geziene bloed van Cor de la Bryere. Overgrootmoeder Gonny deed een IBOP van 78 punten en is van de Erdball xx zoon Tolbert. We hebben hier te maken met een stam met veel sportpaarden. Het is ook de lijn van de goedgekeurde KWPN hengst Utewaal.

Kort samengevat

Vader a’Lee Spring Power is een hengst met een zeer fraai exterieur en veel springvermogen
Giaganta Power BH komt uit een stam met veel sportpaarden
Uit deze stam komt ook de goedgekeurde KWPN hengst Utewaal

a’Lee Spring Power
Argentinus
Argentan I
Absatz

Worms

Dorle
Duden II

Winterrose

Coralie – staatspremie
Cornet Obolensky
Clinton

Rabanna van Costersveld

Comtesse – staatspremie
Contender

Pia I

Wiantos – ster
Cantos – keur
Contender – erkend
Calypso II

Gofine

Gabanta
Goodtimes

Abanta

Ofarim
Corleone
Caletto II

Elite II

Gonny – keur
Tolbert

Vienna

Afstamming via Horsetelex