Olivier v.d. Boezem

(Maurus x Time)

Olivier v.d. Boezem. Geboren 20-03-2012, Hengst, inteeltpercentage, Fokker: H.J v.d. Linden te Brakel
Een zeer getalenteerd veulen, Olivier v.d. Boezem, die de sportgenen van zowel vader- als moeder- zijde heeft meegekregen. Vader Maurus 441 maakt grote carrière in de tuigpaardensport. Een lange erelijst heeft deze hengst al achter zijn naam staan. 3 maal kampioen ereklasse regio zuid, 2 maal Kampioen Hippiade, 3 maal winnaar van de VHO-bokaal zijn slecht enkele hoogtepunten. Tevens werd de hengst kampioen op de Hengstenkeuring in Leeuwarden in 2009.
Moeder Marrit fan Fjidsicht is een 1e premie sterdochter van Time 398. Grootmoeder Hadewich fan Fjildsicht is een 1e premie stermerrie en Preferent. Deze merrie is ook de grootmoeder van degoedgekeurde hengst Tjalle 454. We praten dan over de stam 70 van Wijbenga uit Veenwoude. Deze lijn bracht ook de preferente hengst Feitse 293 en Thorben 466. Dit veulen heeft de hoge verwachting inmiddels al waargemaakt. Op de fokdag te Kootwijk wist hij reservekampioen te worden. Tijdens ieder optreden viel steeds de sterke draf en gedragenheid op. Het veulen bleef maar showen.

Maurus 441 – sport

Tsjalke 397

Leffert 306 – sport – pref

Tamme 276

Bontsje – ster – pref

Selma fan é Grupstal – ster – pref

Doeke 287

Ellie – ster – pref

Wytske van de Leidijk – ster

Krist 358

Nammen 308

Thea W. – ster

Siuwke – ster – pref

Jelmer 297

Itscke – pref

Marrit fan Fjildsicht – ster

Time 398

Fetse 349 – sport

Feitse 293 – pref

Ordina B. – ster

Katinga – ster – pref

Naen 264 – pref

Leonora – ster- pref

Hadewich fan Fjildsicht – ster – pref

Jurjen 303

Teake 273

Tiny – model – pref

Teatske fan Fjildsicht – ster – pref

Jillis 301

Liskje fan Fjildsicht – ster

Afstamming via Horsetelex