Grazierene SK

(Belissimo x Rodium x Purioso)

Geboren: 9 april 2011 Merrie – bruin – dressuurgericht Fokker: C. en H. Soethout-Koopman – Didam

Het merrieveulen Grazierene SK komt ook uit een zeer sterk presterende merrielijn en vertegenwoordigt ook nog eens het iets andere dressuurbloed. Vader Belissimo is een stempelhengst in Duitsland die zorgde voor een dertigtal goedgekeurde zonen en een veertigtal staatspremiemerries. Over fokkerij gesproken. In de pedigree van Belissimo zien we in de moederlijn de hengst Romadour II, vertegenwoordiger van de Duitse R dressuurlijn die naast prestaties ook zorgt voor veelal mooie modellen. Zoals eerder opgemerkt, het gaat hier om een gedegen sterke merrielijn die bijzonder goede prestaties levert. Moeder Alpha Irene is niet alleen elite(keur en gezond), ze heeft ook het sportpredikaat in haar bezit. Ze stamt af van de hengst met het machtige model Rhodium. Grootmoeder Irene II is elite, dubbel preferent, dubbel prestatie. Ze is de moeder van vele Z2 en ZZL paarden en een zevental wist een predikaat te bemachtigen. Ze is van de allrounder Purioso.Overgrootmoeder Irene heeft de predikaten keur en prestatie. Ze is moeder van het internationale springpaard Ubora en grootmoeder van de internationale springpaarden Sandrigo en Double Dutch..

Klik hier voor afstamming via horsetelex

Afstamming via Horsetelex