Garushi

(Vivaldi x Sandro Hit x Eklatant)

Geboren: 6 mei 2011 Merrie – vos – dressuurgericht Fokker: C. Kreij – Giessenburg.

Het is voor de tweede keer dat er uit moeder Ushi een veulen wordt geveild op onze veiling. In 2009 was het Esprit van Ampere en deze keer is het ook een merrieveulen, maar nu van de hengst Vivaldi. Zowel moeder als vader genieten meer dan gemiddelde bekendheid. Moeder Ushi mag zich hengstenmoeder noemen. Ze stamt af van de eerste wereldkampioen bij de jonge dressuurpaarden de hengst Sandro Hit, de prachtige hengst die zijn nakomelingen veelal ook een prachtige donkere kleur meegeeft. Moeder Ushi is de moeder van onze Andretti. De zoon van Special D, die tot op het allerlaatst meedong naar een startbewijs voor het WK jonge dressuurpaarden, maar uitverkiezing bij de allerlaatste selectie net misliep. Ook van Garushi hebben we hoge verwachtingen. Het is een prachtig gemodelleerd veulen dat laat zien dat vader Vivaldi niet voor niets om zijn bewegingen wordt geroemd. Met de hengsten Eklatant en Argentan zijn we vervolgens in de Hannoveraanse fokkerij terecht gekomen. Overgrootmoeder Argunda bracht van Eklatant ook de goedgekeurde hengst Entertainer

Klik hier voor afstamming via horsetelex

Afstamming via Horsetelex